Кухонний ніж YAXELL Zen 35516
YAXELL Zen 35516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YAXELL Zen 35516
Усі ціни 7 →Кухонный нож Yaxell для нарезки 150 мм серия Zen (35516) 35516 | 4 530 грн. |
Кухонний ніж Yaxell для нарізки 150 мм серія Zen (35516) 35516 | 5 082 грн. |
Yaxell Кухонний ніж Yaxell для нарізки 150 мм серія Zen (35516) 35516 | 5 082 грн. |
Ніж кухонний Yaxell Zen для нарізки 150 мм (35516) | 5 082 грн. |
Ніж для нарізки Yaxell Zen 15 см (35516) | 6 098 грн. |
Ніж для нарізки дамаська сталь L 150 мм серія ZEN Yaxell FD-35516 | 6 098 грн. |
Ніж для нарізки Yaxell (35516) | 5 553 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →