Кухонний ніж YAXELL Ketu 34935
Фото 5 |
YAXELL Ketu 34935 |
|
Рукоять із композитного матеріалу деревини бука, пластику та смоли. Кут заточування складає 12 градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YAXELL Ketu 34935
Кухонный нож Yaxell для овощей 100 мм серия Ketu (34935) 34935 | 6 046 грн. |
Кухонний ніж Yaxell для овочів 100 мм серія Ketu (34935) 34935 | 6 814 грн. |
Yaxell Кухонний ніж Yaxell для овочів 100 мм серія Ketu (34935) 34935 | 6 814 грн. |
Ніж для овочів дамаська сталь L 100 мм серія KETU Yaxell FD-34935 | 8 177 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →