Корпус Zalman Z3 Iceberg чорний
Відео 5Фото 6 |
Zalman Z3 Iceberg чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman Z3 Iceberg чорний
Усі ціни 46 →Zalman Z3 Iceberg Tempered Glass без БП Black Z3 ICEBERG BLACKОфициальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 759 грн. |
Корпус Zalman Z3 Iceberg Black без БЖМінімалістичний дизайн Мінімалістичний дизайн, натхненний айсбергом і його строгими лініями. Чудовий дизайн і функціональніс... щеть Елегантний дизайн передньої панелі, натхненний красою льодовика, забезпечує плавний потік повітря й естетичний вигляд. Продумана система охолодження Два попередньо встановлених 120-мм ARGB-вентилятор Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 2 759 грн. |
Корпус ПК ZALMAN Z3 Iceberg Black Z3ICEBERGBLACKКорпус ZALMAN Z3 ICEBERG для сучасної домашньої або ігрової станції з унікальним дизайном передньої панелі, сумісний з актуал... щеьними компонентами. Передня панель має чіткі геометричні форми, з перфорацією та спеціальними отворами для оптимальної циркуляції повітряних потоків. Передня панель оригінальна своєю стилістикою та нагадує зріз крижаного кристала. У комплекті 2 х 120мм вбудованих ARGB вентилятори. Бічна панель із загартованого скла, відшліфованого по периметру, яка закріплена на двох гвинтах з боку задньої панелі. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, в наявності стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз'єми. Матеріали Корпус виготовлено з міцної сталі 0.6 мм із чорним покриттям, яке нанесено способом напилення. Це захист від корозії поверхні шасі та надійність у процесі експлуатації. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання. Передня панель - пластик з перфорацією і отворами, для активного забору повітря і забезпечення ефективної вентиляції. Бічна панель з відшліфованого загартованого скла, яка фіксується за допомогою двох гвинтів з накатаною головкою з боку задньої панелі. Це зручно і практично для доступу до компонентів. Оптимізоване охолодження: У комплекті 2 шт 120мм ARGB вентиляторів: по одній штуці на передній і задній панелях. Загалом, у корпусі достатньо посадкових місць для шести вентиляторів і процесорного охолодження висотою до 163 мм. У корпус вбудовано ARGB контролер (3pin), який кріпиться на магніті, з можливістю підключення до материнської плати +5V (3pin). Таким чином можна Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 759 грн. |
Корпус Zalman Z3 Iceberg BlackФорм-фактор материнської плати: ATX, Micro ATX, Mini ITX / Типорозмір: Midi Tower / Призначення: ігровий / Потужність БЖ, Вт:... щенет / Матеріал передній панелі: пластик Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 895 грн. |
Корпус Zalman Z3 Iceberg BlackФорм-фактор материнской платы: ATX, Micro ATX, Mini ITX / Типоразмер: Midi Tower / Назначение: игровой / Мощность БП, Вт: нет... ще/ Материал передней панели: пластик ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 895 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Zalman S/Z/N/MS/K/R (midi tower)Порівняти в таблиці →
від 3 105 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, БП: 700 Вт, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 680 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 1 794 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів, управління вентиляторами
від 4 222 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 4 480 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 951 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, безгвинтове кріплення
від 3 422 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 2 669 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 2 462 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 2 384 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 2 791 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 2 336 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 3 463 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
КомплектуючіВсі комплектуючі для Zalman Z3 Iceberg Black →
Відеоогляди
Zalman Z3 Iceberg
13 березня 20219 898 переглядів
Обзор Корпус Zalman Z3 iceberg
24 січня 20229 239 переглядів
Zalman Z3 Iceberg. Достойный корпус в своём сегменте. #zalman
19 липня 2023890 переглядів
Affordable ELEGANCE in WHITE (with ARGB) -- Zalman Z3 Iceberg White
27 листопада 202110 084 перегляда
Zalman Z3 Iceberg | Unboxing, Build & Review
13 серпня 202119 143 перегляда
Як вибрати корпус (системний блок)
Модификації Zalman Z3 Iceberg
Ціни на Zalman Z3 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z3 Iceberg білий | від 2 462 грн. | 42 пропозиції | ||
Zalman Z3 Iceberg чорний | від 2 462 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 3 043 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 4 209 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт
від 1 738 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, безгвинтове кріплення
від 869 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, без вентиляторів
від 1 133 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, без вентиляторів
від 1 613 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, без вентиляторів
від 1 615 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 970 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 275 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 2 163 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, без вентиляторів