Корпус Cougar Duoface RGB чорний
Відео 11Фото 12 |
Зовнішньо привабливий, порівняно недорогий і функціональний геймерський корпус, представлений на ринку в 2022 році компанією Cougar. Кейс має змінну лицьову кришку. У наборі є скляне облицювання та ґратчаста панель. Скло відкриває гарний вигляд на підсвічування вентиляторів та інших комплектуючих шасі. Якщо поставити спереду грати, то платформа набуде надзвичайно потужного повітряного обдування.
Ще однією особливістю цієї моделі є легкознімний передній фільтр. Лицьова протипилова сіточка легко і швидко витягується без демонтажу передньої кришки. Комп'ютерний корпус Cougar Duoface RGB відрізняється збільшеним шасі. На платформу помістяться навіть деякі варіанти материнської плати E-ATX. Під кулер процесора виділено 190 мм, завдяки чому ПК вдасться оснастити надзвичайно продуктивним флагманським CPU.
Кейс надасть можливість поставити на шасі мегапотужну відеокарту на три слоти. Поруч із стандартною рамкою слотів PCIe є три вертикальні заглушки, які дозволяють розгорнути GPU боком. Потрібно лише замовити райзер. Корпус забезпечений трьома заводськими вентиляторами. Спереду встановлено два кулери 140 мм. Ще одна вертушка 120 мм розміщена ззаду. Основна боковина використовує систему швидкого доступу до шасі.
Купити Cougar Duoface RGB чорний
Усі ціни 38 →Cougar Duoface RGB Tempered Glass без БЖ Black | 3 399 грн. |
Корпус Cougar Duoface RGB Black без БЖ Duoface RGB (Black) | 3 399 грн. |
Корпус Cougar Duoface Rgb Black (CGR-5ZD1B-RGB) | 3 613 грн. |
Корпус Cougar Duoface rgb Black без бп | 3 184 грн. |
Модификації Cougar Duoface RGB
Ціни на Cougar Duoface RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Duoface RGB білий | від 2 949 грн. | 40 пропозицій | ||
Cougar Duoface RGB чорний | від 2 918 грн. | 38 пропозицій |