Корпус Zalman Z3 Iceberg білий
Відео 5Фото 5 |
Zalman Z3 Iceberg білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman Z3 Iceberg білий
Усі ціни 40 →Zalman Z3 Iceberg Tempered Glass без БП White Z3 ICEBERG WHITE | 2 759 грн. |
Корпус Zalman Z3 Iceberg White без БЖ | 2 759 грн. |
Корпус Zalman Z3 Iceberg White | 2 758 грн. |
ZALMAN Z3 Iceberg White (Z3ICEBERGWHITE) | 2 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zalman Z3 Iceberg
Ціни на Zalman Z3 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z3 Iceberg білий | від 2 419 грн. | 40 пропозицій | ||
Zalman Z3 Iceberg чорний | від 2 419 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →