Корпус Zalman T3 Plus чорний
Фото 5 |
Zalman T3 Plus чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman T3 Plus чорний
Усі ціни 38 →Zalman T3 Plus Tempered Glass без БЖ Black T3PLUS | 1 699 грн. |
Корпус Zalman T3 Plus Black (T3PLUS) T3PLUS | 1 679 грн. |
Корпус ZALMAN T3 Plus, без БЖ, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 2x120mm, Perforated Sid | 1 699 грн. |
Корпус Zalman t3 Plus, без бп, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 2x120mm, Perforated Sid | 1 632 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →