Проточний водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime
Фото 5 |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime
Усі ціни 11 →Газовый проточный водонагреватель Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime НС-10772 | 6 954 грн. |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime | 5 562 грн. |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime | 6 590 грн. |
Газова колонка Zanussi GWH 10 Fonte Glass Lime | 5 400 грн. |
Проточний водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte Glass Glass Lime (GWH10FONTEGL | 4 950 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →