Литий диск ZD M978 8,5x20/6x139,7 ET15 DIA106,1
від 6 813 до 7 030 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації ZD M978 1
Характеристики
ZD M978 8,5x20/6x139,7 ET15 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZD M978 8,5x20/6x139,7 ET15 DIA106,1
Сортувати
ZD M978 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA106.1 Chrom | 6 992 грн. |
Диски ZD M978 8,5x20 6x139,7 ET15 DIA106,1 (chrome) | 6 889 грн. |
ZD M978 (R20 W8.5 PCD6x139.7 ET15 DIA106.1) хром | 7 030 грн. |
Диск ZD M978 chrome R20 W8,5 PCD6x139,7 ET15 DIA106,1 | 6 813 грн. |
ZD ZD M978 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA106.1 Chrom | 7 020 грн. |
ZD M978 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA106.1 Chrom | 7 020 грн. |
ZD M978 (R20 W8,5 PCD6x139,7 ET15 DIA106,1) 1214477 | 6 838 грн. |
Закрити
Схожі