Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний
Відео 4Фото 10 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 |
|
7 програм для вибору ідеальної температури. Відкриття кришки на 70 градусів запобігає прямий контакт з гарячою парою. Фільтр від накипу, частково виготовлений з нержавіючої сталі. Вбудований шнур для зручного зберігання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний
Усі ціни 7 →Електрочайник Zwilling ENFINIGY чорний ( 53006-002-0 ) ENFINIGY чорний ( 5 | 7 022 грн. |
Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 | 7 552 грн. |
Электрочайник Zwilling J.A. Henckels Enfinigy Pro 53006-002-0 | 6 697 грн. |
Zwilling Електрочайник 15л 1850 Вт чорний Enfinigy Zwilling 53006-002-0 | 6 345 грн. |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 | 6 972 грн. |
Електрочайник Zwilling J.A. Henckels Enfinigy Pro 53006-002-0 | 6 701 грн. |
Електрочайник Zwilling J.A. Henckels Enfinigy Pro 53006-002-0 | 6 691 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0
Ціни на Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий | від 6 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий | від 5 793 грн. | 3 пропозиції | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий | від 5 662 грн. | 6 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний | від 6 345 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →