Литий диск Zyoxx ZX6 8,5x20/5x120 ET35 DIA78,1
від 16 714 до 19 760 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zyoxx ZX6 1
Характеристики
Zyoxx ZX6 8,5x20/5x120 ET35 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyoxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyoxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zyoxx ZX6 8,5x20/5x120 ET35 DIA78,1
Сортувати
Zyoxx ZX6 8.5x20 5x120 ET35 DIA78.1 Chrom | 17 551 грн. |
ZYOXX ZX-6 8,5x20/5x120 D78,1 ET35 Chrome | 18 606 грн. |
Zyoxx ZX6 (R20 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA78.1) хром | 18 653 грн. |
Диски Zyoxx ZX6 8,5x20 5x120 ET35 DIA78,1 (chrome) | 16 714 грн. |
Zyoxx ZX6 8.5x20 5x120 ET35 DIA78.1 Chrom | 17 160 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі