Комутатор Zyxel GS1350-26HP
Фото 4 |
Zyxel GS1350-26HP 5 GE / 1 SFP 60 Вт 24 GE / 2 SFP 375 Вт |
|
Дана серія комутаторів розроблена спеціально для забезпечення працездатності систем відеоспостереження. Комутатори оснащені системою автоматичного виявлення збою камери на яке подається живлення. Є можливість керування режимами PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS1350-26HP
Усі ціни 26 →Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-26HP (GS1350-26HP-EU0101F) G | 21 259 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel GS1350-26HP-EU0101F | 22 014 грн. |
Коммутатор ZYXEL GS1350-26HP (24xGE PoE, L2, 2xGE/SFP, PoE 375W, металл) G | 21 259 грн. |
Комутатор мережевий ZyXel GS1350-26HP-EU0101F | 21 159 грн. |
L2 коммутатор Zyxel PoE+ для IP видеокамер, PoE 375 Вт (GS1350-26HP-EU0101 | 21 030 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zyxel GS1350-26HP
Ціни на Zyxel GS1350-26HP |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS1350-6HP | від 7 699 грн. | 27 пропозицій | ||
Zyxel GS1350-26HP | від 20 933 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →