Ковш De Buyer Inocuivre 6453.09
De Buyer Inocuivre 6453.09 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели De Buyer.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить De Buyer Inocuivre 6453.09
Все цены 7 →Міні-сотейник (мідь) з кришкою та латунними ручками de Buyer 6453,09 9 см, | 6 689 грн. |
de Buyer 9 см 6453.09 9см6453.09 | 6 020 грн. |
Ківш de Buyer Inocuivre 9 см 0.3 л (6453.09) | 6 020 грн. |
Міні-сотейник з кришкою de Buyer Inocuivre 9 см, 0,3 л мідний (6453.09) | 5 538 грн. |
Ківш із кришкою de Buyer INOCUIVRE 300 мл (6453.09) | 6 020 грн. |
Ківш із кришкою DeBuyer INOCUIVRE 300мл 6453.09 | 6 020 грн. |
Сотейник de Buyer Inocuivre 9 см 0.3 л (6453.09) | 5 779 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →