Конструктор Lego Growing Carrot 10981
Видео 4Фото 7 |
Закрыть
Шапка
Lego Growing Carrot 10981 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Growing Carrot 10981
Все цены 32 →LEGO 10981 DUPLO My First Морква на грядціМалюки отримають масу задоволення, дізнавшись про здорове харчування і про те, як ростуть рослини, за допомогою розвивальної ... ещеіграшки LEGO DUPLO My First Growing Carrot (10981). Цей барвистий набір призначений для того, щоб м'яко ознайомити малюків віком від 18 місяців з самостійним життям, коли вони доглядатимуть моркву і складатимуть цеглинки, щоб вона росла. Дошкільнята можуть керувати погодою за допомогою іграшкової цеглини у вигляді сонця та дощової хмари, щоб дати рослині те, що їй потрібно для процвітання. Якщо рослині потрібна допомога для росту, діти можуть напоїти її з лійки. Судячи зі здивованого виразу обличчя моркви, вода, мабуть, була холодною! Навчальні іграшки, які роблять навчання веселим Всі іграшки LEGO DUPLO відрізняються цікавим дизайном, яскравими кольорами, захопливими пер Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 270 грн. |
LEGO DUPLO My First Морква на грядці (10981)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 270 грн. |
LEGO DUPLO My First Морква на грядці (10981) | 270 грн. |
Конструктор LEGO DUPLO Морква на грядці (10981) 10981Малюки отримають безліч задоволення, дізнавшись про здорове харчування і вирощування рослин завдяки навчальному іграшковому... ещеконструктору LEGO DUPLO Морква на грядці.
Цей барвистий набір створений для неспішного знайомства малюків із самостійним життям, доглядаючи за морквою та складаючи кубики, щоб вона росла.
Доручіть дошкільнятам керувати погодою з допомогою кубиків із Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 339 грн. |
LEGO 10981 Вирощуємо морквинуКонструктор LEGO DUPLO Вирощуємо морквину (10981) вчить малюків віком від 18 місяців стійкому способу життя та тому, як росту... ещеть рослини, а також удосконалює їх навички складання. Додані елементи надихають творчі ігри. У цей набір іграшок, які можна вирощувати самостійно, входять 4 кубики з скибочками моркви, у тому числі верхівка з листям, а також горщик з рослиною, лійка та іграшкові елементи у вигляді сонця та дощових хмар. Діти контролюють: малюки змушують рослину рости, складаючи кубики, вибираючи погоду та напоївши моркву іграшковою лійкою. Розмір у складеному вигляді більше 22 см заввишки, 8 см завширшки і 8 см завглибшки. playzone.com.u Playzone.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 329 грн. |
eще 20 предложений
Серия Lego DuploСравнить в таблице →
от 3 998 грн.
возраст 2+, унисекс, железная дорога, деталей 105 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали, мотор, световые эффекты, звуковые эффекты
от 1 457 грн.
возраст 2+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 85 шт, персонажей 2 шт, бокс для хранения
от 1 846 грн.
возраст 2+, унисекс, железная дорога, деталей 59 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали, мотор, световые эффекты, звуковые эффекты
от 4 199 грн.
возраст 2+, унисекс, здания, деталей 104 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали
от 551 грн.
возраст 2+, унисекс, животные, деталей 14 шт
от 2 697 грн.
возраст 3+, унисекс, здания, деталей 126 шт, моделей 3, персонажей 5 шт
от 1 799 грн.
возраст 2+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 26 шт, персонажей 3 шт
от 2 799 грн.
возраст 2+, для девочек, принцессы, деталей 38 шт, персонажей 1 шт
от 3 990 грн.
возраст 2+, для мальчиков, герои мультфильмов, деталей 53 шт
возраст 2+, для мальчиков, наземный транспорт, деталей 28 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали
возраст 2+, для девочек, герои мультфильмов, деталей 30 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
от 649 грн.
возраст 2+, унисекс, железная дорога, деталей 26 шт, персонажей 1 шт
от 2 999 грн.
возраст 2+, унисекс, животные, деталей 73 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали
Видеообзоры
LEGO DUPLO - Penelope's Growing Carrot Review
22 июня 2023102 996 просмотров
Little Mila loves exploring her new @LEGO DUPLO Growing Carrot Set
16 мая 202314 702 просмотра
LEGO DUPLO - Steph's Growing Carrot Review
30 марта 2023743 просмотра
LEGO Duplo Organic Farm and Garden Time-Lapse Build 10981 10982 10983 10984
12 мая 20233 167 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 337 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 10 шт, персонажей 1 шт, инерционный
от 299 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 13 шт, инерционный
от 301 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 10 шт, персонажей 1 шт, инерционный
от 258 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 10 шт, персонажей 1 шт, инерционный
от 129 грн.
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 10 шт, персонажей 1 шт