Конструктор Lego Police Prison Island 60419
Видео 8Фото 10 |
Lego Police Prison Island 60419 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Police Prison Island 60419
Все цены 17 →Блоковий конструктор LEGO City Поліцейський острів-в'язниця (60419) | 3 999 грн. |
Конструктор LEGO City Поліцейський острів-в'язниця 980 деталі (60419) | 3 183 грн. |
Конструктор Lego City Полицейский остров-тюрьма 980 деталей (60419) | 3 417 грн. |
LEGO City Поліцейський острів-в'язниця (60419) | 3 399 грн. |
Конструктор LEGO City Поліцейський острів-в'язниця (60419) 60419 | 4 149 грн. |
eще 12 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →