Конструктор Lego Magical Unicorn 31140
Видео 11Фото 10 |
Закрыть
Шапка
Lego Magical Unicorn 31140 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Magical Unicorn 31140
Все цены 27 →LEGO 31140 Creator Магічний єдиноріг3 міфічних тварин в 1 наборі Цей барвистий набір LEGO дозволяє дітям насолоджуватися 3 різними іграми з міфічними тваринами.... ещеБезперервні розваги в далекій країні Діти віком від 7 років можуть зібрати чарівного єдинорога, а потім перетворити його на морського ковзана чи павича, щоб насолодитися чарівними історіями. Грайте і демонструйте Кожну тварину можна поставити на підставку або на ноги. Знімні тварини Усі 3 моделі мають частини тіла, які можна позиціонувати, щоб грати з ними. Розваги в дорозі Ідеальний розмір для гри вдома чи подорожей. Насолоджуйтесь цифровими можливостями Маленькі будівельники можуть зберігати свій прогрес, збільшувати та обертати свої моделі в 3D за допомогою програми LEGO Builder. Ідеальний подарунок для фанатів LEGO Гровий Набір дозволяє дітям з фантазією вигадувати історії і стане чудовим подарунком на день народження, свято або просто приємною дрібницею на кожен день. За допомогою цього конструктора 3 в 1" Чарівний єдиноріг" (31140) діти віком від 7 років можуть перенестися в міфічну країну, де відбуватимуться захоплюючі пригоди. До нього входить іграшковий єдиноріг із золотим рогом, різнокольоровим хвостом, а також знімними ногами та копитами. Його можна уявити в 2 різних положеннях: стоячи на 4 ногах або піднявшись на 2 задніх ногах у культовій позі та розмістивши на райдужній підставці набору. Створіть різнокольорових тварин із цеглинок LEGO Міфічні пригоди ніколи не припиняються, адже в цьому наборі LEGO Creator 3 в 1 маленькі будівельники можуть зібрати 3 різні чарівні істоти. Вони можуть побудувати фігурку чарівного єдинорога, переробити її в іграшкового морського коника з підставкою Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 276 грн. |
LEGO Creator Магічний єдиноріг (31140)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 276 грн. |
LEGO 31140 Чарівний єдиноріг3 чарівні істоти в 1 наборі. З цим набором LEGO Creator 3 в 1 Чарівний єдиноріг (31140) маленькі будівельники можуть збирати... ещета перебудовувати 3 різні барвисті моделі. Діти можуть насолоджуватися кумедними історіями з 3 різними сценами в міфічній країні: бігати по веселці з Чарівним єдинорогом, плавати з морським ковзаном чи грати з павлином. Рухливі моделі. У кожного з 3 істот є рухомі Playzone.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 349 грн. |
LEGO Creator Магічний єдиноріг (31140) | 276 грн. |
Конструктор LEGO Creator Магічний єдиноріг (31140) 31140Завдяки цьому конструктору 3-в-1 «Магічний єдиноріг» (31140) діти віком від 7 років зможуть потрапити у міфічну країну, де на... ещених чекають захопливі пригоди. До набору входить іграшковий золоторогий єдиноріг із барвистим хвостом, а також знімними ногами й копитами. Його можна розташувати у двох різних положеннях: стоячи на чотирьох ногах або піднявши на задні ноги в культовій позі на райдужній підставці з набору. Skay.uaС нами 10 лет (Одесса) Пожаловаться | 349 грн. |
eще 20 предложений
Серия Lego CreatorСравнить в таблице →
от 591 грн.
возраст 8+, унисекс, животные, деталей 258 шт, моделей 3, подвижные детали
от 945 грн.
возраст 8+, для девочек, растения, деталей 420 шт, моделей 3
от 1 559 грн.
возраст 9+, унисекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, подвижные детали
от 12 400 грн.
возраст 16+, унисекс, здания, деталей 4002 шт, персонажей 9 шт, подвижные детали
от 448 грн.
возраст 7+, унисекс, животные, деталей 230 шт, моделей 3, подвижные детали
от 6 467 грн.
возраст 18+, унисекс, наземный транспорт, деталей 1458 шт, подвижные детали
от 1 550 грн.
возраст 9+, унисекс, животные, деталей 755 шт, моделей 3, подвижные детали
от 743 грн.
возраст 7+, унисекс, животные, деталей 253 шт, моделей 3, подвижные детали
от 15 360 грн.
возраст 16+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 2287 шт, персонажей 8 шт, подвижные детали, световые эффекты
от 3 489 грн.
возраст 9+, для мальчиков, рыцари и пираты, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажей 4 шт, подвижные детали
от 25 849 грн.
возраст 18+, унисекс, здания, деталей 5876 шт
от 441 грн.
возраст 7+, унисекс, животные, деталей 174 шт, моделей 3, подвижные детали
от 4 020 грн.
возраст 9+, унисекс, здания, деталей 969 шт, моделей 3, персонажей 3 шт, подвижные детали
от 296 грн.
возраст 6+, унисекс, животные, деталей 149 шт, моделей 3, подвижные детали
от 3 966 грн.
возраст 16+, для мальчиков, космос, деталей 1087 шт, персонажей 2 шт
Видеообзоры
LEGO 31140 Creator 3in1 - Magical Unicorn
26 февраля 2023349 просмотров
The New LEGO® Creator Magical Unicorn 31140 | Xianne TV
1 февраля 20231 458 просмотров
Luna Bricks ASMR New Release LEGO Magical Unicorn 31140 Nail Tapping ASMR
4 марта 2023330 просмотров
LEGO Creator 3-in-1 Magical Unicorn 31140 main model review! Nice amount of plastic for your buck
23 марта 202314 253 просмотра
LEGO Creator 3-in-1 Peacock! Magical Unicorn 31140 alternate 'C' model is cute & smart
2 апреля 20235 959 просмотров
LEGO Creator 3-in-1 Seahorse! Magical Unicorn 31140 alternate 'B' model
25 марта 20236 843 просмотра
Luna Bricks ASMR New Release LEGO Magical Unicorn 31140 Speed Build ASMR Part 1 #shorts #asmr
4 марта 20231 890 просмотров
LEGO 31140 Creator 3in1 Magisches Einhorn / Magical Unicorn - LEGO Speed Build + Overview
6 марта 2023381 просмотр
LEGO 31140 Creator 3-in-1 Magical Unicorn Build #short #shorts #ytshorts #legoshorts
9 марта 2023499 просмотров
Clap Build Lego Creator 3-in-1 Magical Unicorn 31140 | Lego Creator 2023
10 марта 20231 914 просмотра
Review for 31140 Lego Creator 3 in 1 Magical Unicorn
3 марта 20231 466 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 279 грн.
возраст 7+, унисекс, наземный транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, подвижные детали
возраст 6+, унисекс, животные, деталей 149 шт, моделей 3, подвижные детали
от 319 грн.
возраст 6+, унисекс, животные, деталей 137 шт, моделей 3, подвижные детали
от 273 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 140 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 159 шт, моделей 3, подвижные детали
от 287 грн.
возраст 6+, унисекс, космос, деталей 144 шт, моделей 3, подвижные детали
от 6 299 грн.
возраст 18+, унисекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажей 8 шт, подвижные детали
от 13 892 грн.
возраст 18+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 3662 шт, мотор, звуковые эффекты
от 1 991 грн.
возраст 8+, унисекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажей 6 шт
от 437 грн.
возраст 4+, унисекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали