Конструктор Lego Organic Market 10983
Видео 8Фото 7 |
Закрыть
Шапка
Lego Organic Market 10983 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Organic Market 10983
Все цены 27 →Конструктор Lego Duplo My First Органический рынок 40 деталей (10983)Серия: DUPLO / Рекомендуемый возраст: от 1.5 года / Количество деталей, шт.: 40 ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | 1 058 грн. |
LEGO 10983 DUPLO My First Органічний ринокПознайомте малечу з грою в магазин з іграшкою LEGO DUPLO My First Organic Market (10983). Цей симпатичний фермерський ринок д... ещеозволяє дітям відтворити реальний світ, зважуючи товари на терезах, розплачуючись іграшковими монетами різної гідності та забираючи свої продукти додому у симпатичній текстильній сумці. Освітні іграшки, в яких основна увага приділяється веселостям Діти можуть дізнатися про рівновагу, складаючи іграшки редиски, полуниці, лимона та кавуна. Всі набори LEGO DUPLO призначені для розвитку самовираження – у цьому наборі кожен шматочок їжі носить свій вираз, щоб оживити творчу гру! Практичні розвиваючі іграшки для малюків Іграшки LEGO DUPLO дають дошкільникам можливість нескінченно розважатися, самовиражатися і радісно вчитися. Цей набір сприяє інтерактивній грі між малюками і дорослими, коли вони грають у ролі продавця, що продає фрукти та овочі, або покупця. Ігрові набори DUPLO дозволяють батькам та маленьким дітям розділити цінні етапи розвитку, коли вони будують та грають разом. Іграшка" Фермерський ринок" для малюків – Познайомте маленьких будівельників у віці від 18 місяців із захоплюючою грою в магазин з іграшкою LEGO DUPLO" Мій перший органічний ринок" (10983). У комплект входять іграшкові кавун, лимон, редька та полуниця з різними виразами, а також ваги для продуктів, 3 монети та тканинний кошик. Уявна гра для маленьких учнів – Малята зважують продукти за допомогою ваг, розплачуються іграшковими монетками, а потім забирають свої покупки додому в текстильній сумці. Подарунок для дітей віком від 18 МІСЯЦІВ – ВИХОВАТЕЛІ, Які бажають розділити дорогоцінні віхи зі своїми малюками можуть подарувати цю розвиваючу іграшку дітям, які люблять грати в магазин. Розміри – Ринковий прилавок має висоту понад 7,5 дюймів (20 см), ширину 6 дюймів (15 см) та глибину 6 дюймів (15 см). Ваги мають висоту понад 6 дюймів (16 см), ширину 7,5 дюймів (19 см) та глибину 2,5 дюйма (6 см). Зростаюча фантазія – Розширте можливості вашого маленького будівельника з вирощування органічних продуктів живлення за допомогою іграшок" Морква, що росте" (10981)," Трактор для овочів і фруктів" (10982) і" Органічний сад" (10984). Покрокові інструкції – У цей набір входять прості інструкції з картинками, а цифрова версія доступна в LEGO Builder, що дозволить новачкам у будівництві LEGO взяти відмінний старт. Іграшки, що розвивають, для гри та навчання – Цей набір LEGO DUPLO допомагає дошкільникам розвинути дрібну моторику і дізнатися, як ростуть рослини, коли вони будують і грають зі своїми батьками та вихователями. Постійна якість – ігрові набори LEGO DUPLO відповідають суворим промисловим стандартам, щоб маленькі пальчики могли легко їх брати, ставити та розбирати: так повелося з 1969 року. Безпека гарантована – цеглинки та деталі, що використовуютьс Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 873 грн. |
Конструктор LEGO DUPLO Органічний ринок (10983) 10983Познайомте малюків із грою в покупки завдяки конструктору LEGO DUPLO Органічний ринок.
Цей чарівний фермерський ринок доз... ещеволяє дітям відтворювати реальний світ, коли вони зважують товари на вагах, розраховуються іграшковими монетами різної вартості й забирають продукти додому в чарівній текстильній торбинці.
Діти можуть дізнатися про рівновагу, пакуючи іграшки у вигляді редиски, полуниці, лимона й кавуна.
Усі набори LEGO DUPLO створені для розвитку самовираження — у цьому наборі кожен предмет їжі має різний вираз, щоб втілити творчу гру в життя!
Кількість деталей: 40.
Розміри ятки становлять: 20 заввишки й 15 см завширшки.
Подарунок до дня народження дітям віком від 1,5 року. Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 1 099 грн. |
LEGO 10983 Фермерський ринокКонструктор "Фермерський ринок" для малюків. Познайомте маленьких будівельників віком від 18 місяців із захоплюючою грою за п... ещеокупками за допомогою іграшки LEGO DUPLO Мій перший органічний ринок (10983). Набір функцій для багатьох ігор. Включає іграшковий кавун, лимон, редис і полуницю, всі з різними виразами обличчя, а також ваги для виробництва, 3 монети і тканинну сумку. Творчі ігри Playzone.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 1 099 грн. |
Конструктор LEGO DUPLO My First Органічний ринок 40 деталей (10983)Тип - навчальний, жанр - ферма та город, вік - 1+, кількість деталей - 40, Матеріал - пластик Q-techno.com.uaС нами 4 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 169 грн. |
eще 20 предложений
Серия Lego DuploСравнить в таблице →
от 3 997 грн.
возраст 2+, унисекс, железная дорога, деталей 105 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали, мотор, световые эффекты, звуковые эффекты
от 1 457 грн.
возраст 2+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 85 шт, персонажей 2 шт, бокс для хранения
от 1 846 грн.
возраст 2+, унисекс, железная дорога, деталей 59 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали, мотор, световые эффекты, звуковые эффекты
от 8 715 грн.
возраст 2+, унисекс, здания, деталей 104 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали
от 2 696 грн.
возраст 3+, унисекс, здания, деталей 126 шт, моделей 3, персонажей 5 шт
от 552 грн.
возраст 2+, унисекс, животные, деталей 14 шт
от 2 439 грн.
возраст 2+, унисекс, развлечения, деталей 95 шт, персонажей 7 шт, подвижные детали, световые эффекты
от 329 грн.
возраст 2+, для мальчиков, наземный транспорт, деталей 10 шт, персонажей 1 шт
от 1 699 грн.
возраст 2+, унисекс, наземный транспорт, деталей 44 шт, персонажей 2 шт
от 4 140 грн.
возраст 2+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 28 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали
Видеообзоры
LEGO DUPLO My First Organic Market Set 10983
17 февраля 2023220 просмотров
LEGO DUPLO - Britney's Organic Market Review
22 июня 2023230 просмотров
Natalie and Em share what they loved most about their new @LEGO Duplo Organic Market set!
20 мая 202314 785 просмотров
LEGO DUPLO - Natalie's Organic Market Review
4 апреля 2023412 просмотра
LEGO DUPLO - Ashlee's Organic Market Review
26 июня 2023682 просмотра
LEGO Juniors 10749 Mia's Organic Food Market Unboxing | LEGO 2018 Unboxing
9 декабря 20171 069 просмотров
Lego Friends Juniors 10749 Mia's Organic Food Market - Lego 10749 Speed Build
31 января 201819 481 просмотр
LEGO Duplo Organic Farm and Garden Time-Lapse Build 10981 10982 10983 10984
12 мая 20233 167 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 109 грн.
возраст 2+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 37 шт, персонажей 1 шт
от 1 239 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 32 шт, персонажей 1 шт
от 1 035 грн.
возраст 1+, унисекс, железная дорога, деталей 50 шт, звуковые эффекты
от 1 240 грн.
возраст 3+, унисекс, развлечения, деталей 44 шт, персонажей 3 шт
от 1 149 грн.
возраст 6+, унисекс, фэнтези, деталей 33 шт, персонажей 4 шт
от 959 грн.
возраст 8+, унисекс, лабиринт с шариками (marble run), деталей 32 шт
от 1 169 грн.
возраст 3+, унисекс, магнитный, железная дорога, деталей 50 шт
от 695 грн.
возраст 8+, унисекс, лабиринт с шариками (marble run), деталей 44 шт
от 960 грн.
возраст 3+, унисекс, магнитный, наборы деталей, деталей 32 шт