Конструктор Lego The Mandalorian Helmet 75328
Видео 25Фото 7 |
Lego The Mandalorian Helmet 75328 2022 годStar Wars |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego The Mandalorian Helmet 75328
Все цены 16 →Конструктор Lego Star Wars Шлем Мандалорианца (75328)Серия: Star Wars / Рекомендуемый возраст: 18+ / Количество деталей, шт.: 584 ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | 2 434 грн. |
LEGO 75328 Star Wars Шолом МандалорцяУвага, шанувальники серіалу «Мандалорець»! Пориньте в творчість і зосередьтеся на збиранні цієї колекційної копії шолома Ман... ещедалорца LEGO Star Wars. Металевий блиск броні з безкара майстерно відтворений за допомогою елементів з лакуванням у барабані, а кубики різних відтінків сірого дозволяють підкреслити контури автентичної моделі. Додати підставку для демонстрації з кубиків з табличкою, щоб отримати яскравий центральний елемент декору вашого будинку або робочого місця. Насолода від складання У комплект входять покрокові інструкції, які допоможуть вам у процесі захоплюючого складання. Коли ви будете готові до нових будівельних випробувань, зверніть увагу на інші випущені в березні 2022 шоломи LEGO Star Wars, щоб поповнити свою колекцію. Галактика творчості Все почалося давним-давно в Далека-Далека галактика... Тепер сага триває у вас у вітальні завдяки наборам LEGO Star Wars, спеціально розробленим для дорослих. Вивчіть асортимент та знайдіть подарунки, які порадують шанувальників «Зоряних війн» та будь-якого захопленого будівельника LEGO. Проявіть творчі здібності – зберіть деталізовану копію шолома Мандалорца LEGO Star Wars (75328) і віддайте належне легендарному мисливцеві за головами Для збірки та демонстрації – згадуйте улюблені моменти з серіалу «Мандалорець», відтворивши шлем Мандалорця і виставивши його на підставці з кубиків з табличкою Відтворіть блиск броні з безкара – елементи LEGO з лакуванням в барабані і кубики різних відтінків сірого допоможуть відтворити металевий блиск броні з безкара і контури шолома Поповніть колекцію шолом Мандалорца входить до серії колекційних моделей шоломів LEGO Star Wars для збирання та демонстрації. Складання кожної з моделей стане цікавим і захоплюючим творчим завданням Забавна ідея подарунку — побалуйте себе або подаруйте цей набір з 584 деталей на день народження, свято або просто як сюрприз шанувальнику серіалу «Мандалорець» або колекціонеру LEGO Star Wars Компактна і вражаюча – ця модель шолома Мандалорца з кубиків має розміри більше 18 см заввишки, 11 см завширшки і 12 см завглибшки Ілюстрований посібник з будівництва – покрокові інструкції ви знайдете в коробці, так що навіть якщо вам у новинку збірка з LEGO, дуже скоро ви вже будете збирати з упевненістю З далекої-далекої галактики до вас в руки – набори преміум-якості LEGO Star Wars для дорослих призначені для вас – досвідчених шанувальників, що люблять захоплюючі творчі проекти Вища якість – кубики і деталі LEGO відповідають суворим промисловим стандартам, так що просто і надійно з'єднуютьс Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 2 337 грн. |
LEGO Star Wars Шлем Мандалорца (75328)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 2 337 грн. |
Конструктор LEGO Star Wars Шолом Мандалоріанця (75328) 75328Увійдіть у свою творчу зону та зосередьтеся на створенні цієї колекції копії шолома Мандалоріанця LEGO Star Wars.
Додайте... ещепідставку для демонстрації з кубиків з табличкою, щоб отримати яскравий центральний елемент декору вашого будинку або робочого місця. Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 2 240 грн. |
LEGO Star Wars Шлем Мандалорца (75328) | 2 337 грн. |
eще 11 предложений
Серия Lego Star WarsСравнить в таблице →
от 999 грн.
возраст 7+, унисекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажей 9 шт, подвижные детали
от 1 991 грн.
возраст 8+, унисекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажей 6 шт
от 2 745 грн.
возраст 18+, для мальчиков, фантастика, деталей 834 шт, подвижные детали
от 28 799 грн.
возраст 16+, для мальчиков, фантастика, деталей 7541 шт, персонажей 10 шт, подвижные детали
от 283 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 85 шт, подвижные детали
от 5 499 грн.
возраст 9+, унисекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали
от 498 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 139 шт, подвижные детали
от 2 446 грн.
возраст 8+, для мальчиков, фантастика, деталей 540 шт, персонажей 4 шт, подвижные детали
от 7 096 грн.
возраст 10+, унисекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали
от 1 799 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажей 3 шт
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажей 2 шт
от 658 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажей 4 шт
от 6 287 грн.
возраст 9+, унисекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажей 4 шт, подвижные детали
от 1 699 грн.
возраст 10+, для мальчиков, фантастика, деталей 295 шт
от 3 299 грн.
возраст 9+, унисекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали
от 2 160 грн.
возраст 18+, унисекс, фантастика, деталей 665 шт
Видеообзоры
LEGO Star Wars The Mandalorian Helmet 75328 EARLY-REVIEW! [4K]
9 февраля 20222 632 просмотра
LEGO Star Wars the Mandalorian Helmet 75328 Review/Speed Build
9 февраля 20221 816 просмотров
LEGO Star Wars The Mandalorian Helmet REVIEW | Set 75328
9 февраля 202245 710 просмотров
LEGO Star Wars Mandalorian, Dark Trooper & Red Five Helmet reviews
9 февраля 20225 642 просмотра
LEGO Star Wars The Mandalorian Helmet REVIEW! (75328)
9 февраля 2022698 просмотров
LEGO 75328 The Mandalorian Helmet Pre-Release Review
10 февраля 2022167 просмотров
LEGO 75328 Star Wars The Mandalorian Helmet Model Adult Set - Smyths Toys
8 февраля 20222 575 просмотров
Обзор изображений LEGO Star Wars 75328 & 75327 Шлем Мандалорца & Шлем Люка Скайуокера
29 января 2022829 просмотров
ЕЩЁ БОЛЬШЕ НОВЫХ НАБОРОВ ЛЕГО ЗВЕЗДНЫЕ ВОЙНЫ! НОВИНКИ ВЕСНЫ 2022 ГОДА! 75324, 75326, 75327, 75328
5 декабря 202129 946 просмотров
Обзор на Лего Звездные Войны 75328 - Шлем Мандалорца
10 марта 20221 376 просмотров
레고 75328 만달로리안 헬맷 + 75321 레이저 크레스트 마이크로파이터(Lego 75328 + 75321) 리뷰(Review)!
13 мая 2022779 просмотров
LEGO Star Wars Helmet Collection 2022! Comparison & Review! (75327, 75328, 75343) ➕️ Blooper reel!
19 марта 2022242 просмотра
Сборка LEGO Star Wars шлем Мандалоца | The Mandalorian Helmet 75328 build
7 апреля 2023192 просмотра
2022 Star Wars Helmet - 75327 Luke Skywalker, 75328 The Mandalorian, 75343 Dark Trooper, Speed Build
30 марта 2022651 просмотр
LEGO Star Wars 75328 THE MANDALORIAN HELMET Review! (2022)
24 февраля 202295 477 просмотров
LEGO Star Wars 75328 The Mandalorian Helmet - LEGO Speed Build Review
25 марта 202239 278 просмотров
Lego Mandalorian Helmet Visor Modification | Lego Star Wars 75328 Easy Visor Fix
4 марта 20225 944 просмотра
LEGO Star Wars 75328 The Mandalorian Helmet Speed Build
8 марта 20221 183 просмотра
LEGO 75317 and 75328
28 января 2023261 просмотр
LEGO Star Wars 75328 The Mandalorian Helmet| Speedbuild Review
7 июня 2022203 просмотра
LEGO® Star Wars | The Mandalorian™ Helmet (75328)[584 pcs] Speed Build | Top Brick Builder +18
25 мая 2022306 просмотров
LEGO instructions - Star Wars - 75328 - The Mandalorian Helmet
9 марта 2022373 просмотра
LEGO 75328 The Mandalorian Helmet
15 февраля 2022465 просмотров
LEGO Star Wars: Hełm Mandalorianina 75328 - RECENZJA | W oczekiwaniu na trzeci sezon Mandalorian ⏳
31 марта 2022327 просмотров
LEGO STAR WARS 75328 | HEŁM MANDALORIANINA | RECENZJA
12 мая 202210 314 просмотра
РекомендуемСравнить в таблице →
возраст 18+, унисекс, фантастика, деталей 665 шт
от 2 589 грн.
возраст 18+, унисекс, фантастика, деталей 675 шт
от 2 399 грн.
возраст 18+, унисекс, фантастика, деталей 608 шт, персонажей 3 шт
от 2 147 грн.
возраст 18+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 540 шт, подвижные детали
возраст 8+, унисекс, фантастика, деталей 497 шт, персонажей 3 шт
от 2 499 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 560 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали
от 2 280 грн.
возраст 9+, унисекс, фантастика, деталей 623 шт, персонажей 4 шт, подвижные детали
от 1 999 грн.
возраст 8+, унисекс, фантастика, деталей 494 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали