Смеситель Zerix SUS-001 ZX3120
Zerix SUS-001 ZX3120 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix SUS-001 ZX3120
Все цены 10 →Змішувач для кухні одновентильний ZERIX SUS сатин нержавіюча сталь ZX3120 | 517 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX SUS-001G (ZX3120 | 517 грн. |
Змішувач Для Умивальника Zerix Sus-001G (Zx3120) | 517 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої стали SUS304 ZERIX SUS-001G (ZX3120 | 517 грн. |
Змішувач для умивальника з нерж. сталі SUS304 ZERIX SUS-001G (ZX3120) | 517 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →