Смеситель Zerix SUS-021 ZX3169
Фото 5 |
Zerix SUS-021 ZX3169 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix SUS-021 ZX3169
Все цены 8 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води ZERIX SUS-021 сатин нер | 2 071 грн. |
Змішувач для кухні Zerix SUS-021 з виходом для питної води (ZX3169) | 2 071 грн. |
Змішувач на кухню ZERIX SUS-021 з виходом для питної води (ZX3169) | 2 071 грн. |
Змішувач На Кухню Zerix Sus-021 З Виходом Для Питної Води (Zx3169) | 2 071 грн. |
Змішувач кухонний ZERIX SUS-021 з виходом для питної води (ZX3169) | 2 071 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →