Смеситель Zerix SUS-011 ZX3106
Фото 5 |
Zerix SUS-011 ZX3106 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix SUS-011 ZX3106
Все цены 7 →Кран кухонний одновентильний ZERIX SUS сатин нержавіюча сталь ZX3106 | 523 грн. |
Змішувач для кухні Zerix SUS-011 (ZX3106) | 523 грн. |
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX SUS-011 (ZX3106) | 523 грн. |
Змішувач для кухні з нерж. сталі SUS304 Zerix SUS-011 (ZX3106) | 523 грн. |
Кран кухонний одновентильний ZERIX SUS сатин нержавіюча сталь ZX3106 | 523 грн. |
Змішувач для кухні з нерж. сталі SUS304 ZERIX SUS-011 (ZX3106) | 523 грн. |
Змішувач для кухні SUS304 Zerix SUS-011 (ZX3106) | 523 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →