Смеситель Zerix SUS-001 ZX3116
Zerix SUS-001 ZX3116 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix SUS-001 ZX3116
Все цены 17 →Змішувач для умивальника одноважільний ZERIX SUS-001 сатин нержавіюча стал | 517 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX SUS-001 (ZX3116) | 517 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої стали SUS304 ZERIX SUS-001 (ZX3116) | 517 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX SUS-001-D з нержавіючої сталі SUS304 (ZX488 | 725 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX SUS-001-A з нерж. сталі SUS304 (ZX4879) | 536 грн. |
eще 12 предложений
Данним типом змішувача користуюсь вже декілька років і ні яких проблем з ним не було ! Метал дійсно нержавіє й не царапається від металевого йоршика шо дуже гарно . Тільки іноді треба чистити сіточку від накипу ! Не прокапує . Кран досить гарний всім рекомендую ! Не ржавіє плавно регулюється потік води ! Не виявив ! Станислав Г: пользуюсь Zerix SUS-001 ZX3116 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →