Сонячна панель 2E 2E-PSPLW400 400 Вт
Фото 5
2E 2E-PSPLW400 400 Вт
250 Вт400 Вт
Основне
Призначенняпортативна
Типмонокристалічна
Характеристики (STC)
Потужність STC (Pmax)400 Вт
Ефективність23.5 %
Функції та можливості
Конектор MC4
Вихід DC
Складана конструкція
Опорна підніжка
Підвісна конструкція
Захист від вологиIPX4
Загальні характеристики
Габарити3030x800x25 мм
Розміри у складеному вигляді800x795x45 мм
Вага9 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2023
Перехідник MC4 - DC, Anderson, XT60
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 2E-PSPLW400 400 Вт
Усі ціни 7 →
Легка портативна сонячна панель 2E PSPLW400, 400 Вт
Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Портативна сонячна панель 2E 400W (2E-PSPLW400) 2E-PSPLW400
Ефективність, зручність використання та легкість під час транспортування – це особливості портативної сонячної панелі 2E-PSPL... щеW400, що стане незамінним «помічником» під час подорожей, у кемпінгу, навіть за складних фронтових умов. Модель має потужність 400 Вт і високий коефіцієнт конверсії на рівні 22-23,5%, тож максимально «використовує» сонячну енергію для заряджання під’єднаних пристроїв. Ще однією з ключових особливостей панелі 2Е є знижена вага (на 40 %), як порівняти з пристроями з аналогічною потужністю, що зумовлює мобільність пристрою. Крім того, модель має складану конструкцію та зручні руків’я для легшого перенесення та розгортання. За ваги 9 кг її розмір становить 800 × 795 × 45 мм, а в розкладеному стані – 3 030 × 800 × 25 мм. 2E-PSPLW400 складається із чотирьох секцій, що забезпечує гнучкість панелі й адаптивність до різних умов використання. До того ж оснащена різноманітними інтерфейсами для зручного підключення чи не будь-яких пристроїв. Зокрема панель має типовий рознім MC4, а також додаткові Anderson, XT60 та DC5.5 для з’єднання сонячних панелей між собою та з іншими компонентами системи. Вихідний постійний струм – 12-40 В, 10 А (макс.). Переваги: Потужність 400 Вт Коефіцієнт конверсії 22-23,5 % Чотири секції Знижена на 40 % вага Складана конструкція Зручні руків’я Розніми MC4, Anderson, XT60, DC5.5 для з’єднання сонячних панелей між собою та з іншими компонентами системи
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2E 2E-PSPLW400
Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
Зарядний пристрій на сонячній батареї 2E 2е-PSPLW400
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
УЦІНКА! Легка портативна сонячна панель 2E 400 Вт, 4S, 3M MC4/Anderson/XT60 # 2E-PSPLW400 #
Comtrading.uaЗ нами 6 років
Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
2E Легка портативна сонячна панель 400 Вт, 4S, 3M MC4/Anderson