Підставка для ноутбука 2E Gaming CPG-005
![]() |
2E Gaming CPG-005 |
|
|
RGB-підсвічування корпусу. Вбудована висувна підставка для смартфона. Дисплей для відображення налаштувань підставки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Найкращі портативні підставки для ноутбуківСкладні та надійні підставки для комфортної роботи з ноутбуком вдома, в офісі та в дорозі.

Найкращі підставки для ноутбуків для роботи лежачиСтолики для комфортної та продуктивної роботи за ноутбуком прямо з ліжка або на дивані.
Купити 2E Gaming CPG-005
Усі ціни 19 →Підставка для ноутбука 2E GAMING 2E-CPG-005 (Black) 2E-CPG-005 | 1 599 грн. |
| 1 599 грн. |
2E GAMING 2E-CPG-005 Black | 1 599 грн. | ![]() |
Підставка для ноутбука 2E GAMING 2E-CPG-005 (2E-CPG-005) | 1 599 грн. | ![]() |
Підставка до ноутбука 2e 2e-cpg-005 | 1 611 грн. |
ще 14 пропозицій
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Підставка для ноутбука 2E Gaming CPG-005 отримала змішані відгуки від користувачів. Вона відзначається як зручна та гарна модель, яка добре охолоджує ноутбук завдяки наявності шести вентиляторів. Користувачі також відзначають зручні кнопки керування та RGB-підсвічування, що додає естетичності. Однак, деякі користувачі вважають, що підставка працює занадто гучно, порівнюючи її з літаковою турбіною, що може бути недоліком для тих, хто цінує тишу під час роботи. Загалом, підставка підходить для великих ноутбуків до 17.3 дюймів і має додаткові функції, такі як регулювання нахилу та швидкості вентилятора.
Переваги
Мінуси
чудова підставка, добре охолоджує зручна та гарна ні |
Літак Переливається зручні кнопки керування Літак турбіна |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →