Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Літня шина Aplus A607 255/30 R22 95W

Фото - Шини Aplus A607 255/30 R22 95W
Відео 1Фото 12
Виберіть розмір шин
Aplus A607 255/30 R22 95W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
30 %
Посадковий діаметр
22 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
73 дБ
Офіційний сайт
aaatyrefactory.com.au
Дата додавання на E-Katalog
березень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A607 255/30 R22 95W

Aplus A607 255/30 R22 95W

Бренд - Aplus;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Посилення - XL;Ширина - 255;Профіль - 30;Діаметр - 22;Індекс навантаження - 95;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 737 грн.

Aplus A607 255/30 R22 95W AP520H1

Aplus A607 255/30 R22 95W
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 322 грн.

Aplus A607 (255/30R22 95W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 311 грн.

Літня шина Aplus A607 255/30 R22 95W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 081 грн.

Динаміка цін на Aplus A607 255/30 R22 95W

Колеса на сезон. Чи не любити спеку. Старі технології. Безшумні. Міцні. Гарний вигляд.
22 липня 2021
Брав весною на ауді ку7. 275/45 20. Машина важка. Їзда у мене інтенсивна. Люблю поганяти.
Держак перший місяць неочікувано дуже впевнений, за будь-якої погоди без проблем... Коли зношені в холодну погоду (весна, та до 25 градусів) норм, якщо гарячіше, пливуть. Круто дивляться, гарно натягуються на диск.
Швидко зношується. Коли через півтора місяця(5000km) заїхав підкачати колеса на шиномонтаж де їх встановлював, шиномонтажник був у шоці... стерлися на 40 відсотків.... зараз 9000 пробігу, [censored] чітко відчуваю межу.
На моїй машині, зі мною, ALPUS A607, 275/45 R20, мабуть, 20,000 км.
користуюся Aplus A607 275/45 R20 110V кілька місяців
Igor24 липня 2021, 20:37
Додати відгук
Відеоогляди