Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Літня шина Aplus A609 175/70 R13 82T

Фото - Шини Aplus A609 175/70 R13 82T
Відео 8Фото 9
Виберіть розмір шин
Aplus A609 175/70 R13 82T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
13 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
70 дБ
Дата додавання на E-Katalog
березень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A609 175/70 R13 82T

Усі ціни 8 →

Aplus A609 175/70 R13 82T

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 623 грн.

Шина Aplus A609 175/70 R13 82T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 599 грн.

Летние шины Aplus A609 175/70 R13 82T

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 692 грн.

Aplus A609 175/70 R13 82T AP1959H1

Aplus A609 175/70 R13 82T
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 810 грн.

Aplus A609 175/70 R13 82T

Маркетплейс: Rozetka.ua  Дороги&Болота З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 784 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Aplus A609 175/70 R13 82T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди