Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Зимова шина Aplus A701 185/65 R14 86T

Фото - Шини Aplus A701 185/65 R14 86T
Відео 2Фото 9
Виберіть розмір шин
Aplus A701 185/65 R14 86T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
86
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
aplustyres.eu
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A701 185/65 R14 86T

Шина Aplus A701 185/65 R14 86T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 973 грн.

Aplus A701 HP 185/65 R14 86T

Бренд - Aplus;Сезон - Зимові;Діаметр - 14;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - T;Ширина - 185;Профіль - 65;Індекс навантаження - 86;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 771 грн.

Aplus A701 185/65 R14 86T 2AP2140H1

Aplus A701 185/65 R14 86T
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 543 грн.

Aplus A701 HP (185/65R14 86T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 679 грн.

Динаміка цін на Aplus A701 185/65 R14 86T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди