Фильтр для воды AquaKut FP-3FF-UF
AquaKut FP-3FF-UF |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AquaKut FP-3FF-UF
Фільтр триступінчастий швидкознімні картриджі FP-3FF-UF | 2 199 грн. |
Фільтр триступеневий FP-3FF-UF з швидкознімними картриджами та ультрафільт | 1 949 грн. |
Фільтр Аквакут із ультра фільтраційною мембраною FP-3FF-UF | 2 377 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →