Материнська плата Asus PRIME A520M-A II/CSM (90MB17H0-M0EAYC)
![]() |
Asus PRIME A520M-A II/CSM
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:AM4
Чипсет:AMD A520
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4866 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-pin
Живлення процесора:8-pin
CSM-модель для корпоративних користувачів. Покупці CSM-продуктів отримують програмне забезпечення для адміністрування ASUS Control Center.
Всі характеристики
Характеристики PRIME A520M-A II/CSM
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus PRIME A520M-A II/CSM
Усі ціни 73 →Материнська плата ASUS PRIME A520M-A II/CSM (sAM4, AMD A520, DDR4, mATX) | 3 159 грн. |
Материнська плата Asus Prime A520M-A II/CSM Socket AM4 | 3 205 грн. |
Материнcька плата ASUS PRIME A520M-A II/CSM (90MB17H0-M0EAYC) 90MB17H0-M0EAYC | 3 149 грн. | ![]() |
Материнська плата ASUS PRIME A520M-A II/CSM | 3 149 грн. |
| 3 159 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →