Материнська плата Asus PRIME B550-PLUS (90MB14U0-M0EAY0)
Відео 10Фото 7 |
Порівняно доступна повнорозмірна геймерська материнська плата формату ATX з процесорним роз'ємом AM4 та чипсетом 2020-го року AMD B550. Позиціонується як модель середньої цінової категорії з популярного сімейства Asus PRIME, продукти якого орієнтовані на ощадливих геймерів, які люблять високу надійність при розумній вартості. Призначена для використання у складі багатофункціональних домашніх і геймерських конфігурацій.
Може стати основою робочої станції початкового рівня. Підтримує установку 4/6/8/12/16-ядерних процесорів Ryzen 3000 (ядра Matisse/Matisse Refresh, 7 нм) і гібридних APU Ryzen 4000 (ядро Renoir, 7 нм). На відміну від плат попереднього покоління, підтримує швидкодіючий системний інтерфейс PCI-E Gen 4.0, що дозволяє подвоїти швидкість обміну даними з високошвидкісними NVMe SSD-накопичувачами і істотно прискорити завантаження текстур в деякі моделі новітніх геймерських відеокарт.
Материнська плата Asus PRIME B550-PLUS обладнана посиленим 10-фазною цифровим конвертором живлення на LowRDS-мосфетах, запас міцності якого стане в нагоді для помірних оверклокерських експериментів. Підтримується установка до 128 Гб швидкісний оперативної пам'яті DDR4 (за схемою 4х32 Гб). Для створення швидкодіючої підсистеми зберігання даних є два М. 2 порти (один з підтримкою PCI-E Gen 4.0).
Купити Asus PRIME B550-PLUS
Усі ціни 74 →Asus PRIME B550-PLUS (sAM4, AMD B550) | 5 089 грн. |
Материнська плата Asus Prime B550-Plus Socket AM4 | 5 089 грн. |
Asus Prime B550-PLUS | 4 886 грн. |
ASUS PRIME B550-PLUS (90MB14U0-M0EAY0) | 5 089 грн. |
Asus Prime B550-PLUS | 4 840 грн. |