Ноутбук Asus ROG Strix Scar 17 2022 G733ZX
![]() | 2022 рікROG Strixігровийпродуктивнийавтономнийапгрейд ОЗПдискретнаSSD M.2USB-C 40G (USB4)швидка зарядкаWi-Fi 6EпідсвіткаDDR5 Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) / 2560x1440 (16:9) Процесор:Core i9, 12900H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 3080 Ti ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ Вага ноутбука:2.9 кг |
Шапка
Модифікації Asus ROG Strix Scar 17 2022 G733ZX 4
| G733ZX-LL033 | Core i9 | 12900H | 32 ГБ | RTX 3080 Ti | 1 ТБ | без ОС | 127 949 .. 127 999 грн. | Порівняти ціни 3 | ||
| G733ZX-KH034 | Core i9 | 12900H | 32 ГБ | RTX 3080 Ti | 1 ТБ | без ОС | 143 899 .. 143 900 грн. | Порівняти ціни 3 | ||
| G733ZX-LL003W | Core i9 | 12900H | 32 ГБ | RTX 3080 Ti | 1 ТБ | Win 11 Home | 143 999 .. 144 000 грн. | Порівняти ціни 3 | ||
| G733ZX-KH036W | Core i9 | 12900H | 32 ГБ | RTX 3080 Ti | 1 ТБ | Win 11 Home | 149 000 грн. | Geekabyte.com.ua | ||

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 29 999 грн.
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED (WOLED), відгук 0.03 мс, 280 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, DCI-P3 99.5 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 2x5Gbps, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 83 899 грн.
ігровий, 18 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 9955HX, 2.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 5070, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 7 999 грн.
ігрова, механічна, 1800 (компактна повнорозмірна), Bluetooth / радіо / дротова, BT v 5, дод. клавіш: 1, підсвічування, RGB підсвічування, акумулятор, до 1500 год
від 1 632 грн.
ігрова мишка, дротова, USB-A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 16 048 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт., USB C 2 шт., 4 вентилятори, управління вентиляторами
від 25 999 грн.
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), QD-OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, DCI-P3 99 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 96 499 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 9, 8940HX, 2.4 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5070 Ti, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 5 637 грн.
ігрова, оптична, 100% (повнорозмірна), дротова, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 2 540 грн.
ігрова мишка, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, ROG, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI, 1xAA, до 618 год
від 20 179 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт., USB C 2 шт., 4 вентилятори
від 25 812 грн.
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED (WOLED), відгук 0.03 мс, 240 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, DCI-P3 99 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, ХАБ: USB-A 2x5Gbps, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 65 999 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 14650HX, 1.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, 2.7 кг
від 5 475 грн.
ігрова, оптична, 100% (повнорозмірна), дротова, підсвічування, RGB підсвічування
від 14 950 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт., USB C 1 шт., підсвічування вентиляторів, 4 вентилятори
від 13 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, 1.07B Colors, 1.07B, DCI-P3 95 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB-C (DP Alt Mode), Power Delivery, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 67 695 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 9, 8940HX, 2.4 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 5070, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 6 777 грн.
ігрова, оптична, 100% (повнорозмірна), дротова, підсвічування, RGB підсвічування
від 18 549 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 320 Гц, 10-bit (1.07B Colors), 1.07B, sRGB 130 %, DCI-P3 94 %, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB-C (DP Alt Mode), Power Delivery, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 132 761 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Гц, Core Ultra 9, 275HX, 2.1 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 5080, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 80G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, 3D сканер обличчя, 2.7 кг
Відеоогляди

ASUS ROG Strix SCAR 17 G733ZX-KH036W Core i9
25 січня 2023332 перегляда

2022 ROG Strix SCAR 15/17 - Beat the best. Be the best. | ROG
4 січня 2022169 058 переглядів

2022 Asus ROG Strix Scar 17 RTX 3080Ti Unboxing
27 травня 20222 235 переглядів

Best Gaming Laptop 2022 | ASUS ROG Strix Scar 17 G733ZX 17.3" I9-12900H NVIDIA RTX 3080 Ti Unboxing
14 грудня 2022171 перегляд

ROG Strix SCAR 17 G733 - G733ZX LL106X Vs ROG Strix SCAR 17 G733 - G733ZM LL058X | Comparison | 2022
19 листопада 2022165 переглядів

ASUS ROG STRIX G733ZX: Tam Bir Canavar!
1 червня 202213 912 переглядів

【RTX3080 Ti】APEXLEGENDSとフォトナが300FPS出るゲーミングノートレビュー ASUS ROG Strix SCAR 17 G733ZX 【2022最新モデル】
25 лютого 20226 154 перегляда

DAHA İYİSİNİ KULLANMADIM! - Asus ROG Strix G733ZX laptop incelemesi
27 грудня 20221 374 перегляда

Як вибрати ноутбук

Все про зарядки
Рекомендуємо
від 143 899 грн.
продуктивний, ігровий, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i9, 12900H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.9 кг
від 62 995 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7 / Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 176 349 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Max, GPU M5 Max 32-Core / M5 Max 40-Core, ОЗП 36 - 128 ГБ, накопичувач 2 ТБ - 8 ТБ, вага 2.14 кг
від 32 162 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 4050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 1.86 кг
від 45 779 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 120 049 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Pro, GPU M5 Pro 20-Core, ОЗП 24 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.14 кг
від 49 600 грн.
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M5, GPU M5 10-core / M5 8-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.23 кг
від 58 698 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M5, GPU M5 10-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.5 кг
від 32 999 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.1 кг
від 52 999 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050 / RTX 5060, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 44 499 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 5050 - RTX 5070, ОЗП 12 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 2.4 кг
від 28 730 грн.
дисплей 13 ", 2408x1506 (16:10), проц, Apple A18 Pro, GPU A18 Pro 5‑core, ОЗП 8 ГБ, накопичувач 256 ГБ / 512 ГБ, вага 1.23 кг