Ігровий монітор Asus ROG Strix XG27WCMS 27 "
Фото 6
Asus ROG Strix XG27WCMS 27 "
27 "31.5 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 1 мс
Частота:280 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.1
Всі характеристики
Характеристики ROG Strix XG27WCMS
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів280 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість400 кд/м²
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)125 %
Колірне охоплення (DCI P3)95 %
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4 / HBR3 /
Потужність PD15 Вт
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync Premium
Adaptive-Sync
Поворот екрана / +- 35° /
Регулювання висоти / 120 мм /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність31 Вт
Габарити (ШхВхТ)611x390x219 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)611x370x92 мм
Вага7.2 кг
Вага без підставки4.5 кг
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Усі ціни 54 →
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27WCMS (90LM09Y1-B01370) 90LM09Y1-B01370
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Монитор ASUS XG27WCMS
27", Fast VA, 2560 x 1440, 280 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 3000:1, 31.4 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Недфон, 1 х DisplayPort, п... щеоворот монитора (Swivel), регулировка наклона, регулировка по высоте, 611 x 390 x 219 мм, VESA - 100x100 мм, нет, 7.2 кг, черный,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Монітор 27" Asus ROG Strix XG27WCMS (90LM09Y1-B01370) / ASUS / 27" / 2K QHD 2560x1440 / VA / 280Hz / 1ms GTG / Широкоформатні... ще(16:9) / 400 cd/m² / 3 000:1 /
Офіційний партнер Asus
Artline.ua
Гарантія: 36 міс. від виробника
Asus Монітор Asus XG27WCMS Black 27 (90LM09Y1-B01370)
MTA.uaЗ нами 8 років
Монітор 27" Asus ROG Strix XG27WCMS (90LM09Y1-B01370) Акція!