Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   Asus

Wi-Fi-адаптер Asus USB-BE92 Nano (90IG09H0-MO0B00)

Фото - Wi-Fi адаптер Asus USB-BE92 Nano
Фото 5
Asus USB-BE92 Nano
Wi-Fi:Wi-Fi 7 (BE)
2.4 ГГц:688 Мбіт/с
5 ГГц:2882 Мбіт/с
6 ГГц:2882 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 2 антен(и), незнімні
Всі характеристики
Характеристики USB-BE92 Nano
Колір
Тип пристроюWi-Fi адаптер
Інтерфейс підключенняUSB-A 2.0
Вхід даних (WAN-port)Wi-Fi
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
6 ГГц
Діапазони роботитридіапазонний (2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц688 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц2882 Мбіт/с
Макс. швидкість при 6 ГГц2882 Мбіт/с
Антена і передавач
Wi-Fi антен2 шт.
Тип антенвнутрішня
MU-MIMO
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
WPA3
Інше
Габарити19x32x9 мм
Вага6 г
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Маркування виробника
90IG09H0-MO0B00

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus USB-BE92 Nano

Усі ціни 60 →

Asus Мережевий адаптер Asus USB-BE92 nano BE6500 Black (90IG09H0-MO0B00)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
2 699 грн.

Бездротовий адаптер Asus USB-BE92 Nano (90IG09H0-MO0B00)

Миттєвий апгрейд на Wi-Fi 7 Стандарт Wi-Fi 7 забезпечує ефективне з’єднання великої кількості персональних пристроїв і... щепристроїв Інтернету речей. З адаптером USB-BE92 Nano ваш ноутбук або ПК миттєво отримає доступ до розширених можливостей Wi-Fi 7! *З огляду на компактність конструкції та використання інтерфейсу USB, фактична пропускна здатність і покриття не гарантуються і можуть змінюватися залежно від операційної системи та обмежень точок доступу. Plug and Play Завдяки принципу Plug and Play, пристрій легко та без проблем підключається до комп’ютера без інсталяції додаткових драйверів. USB-BE92 Nano ідеально підходить для дому, офісу й подорожей, гарантуючи надійну та безперебійну роботу. Підтримка протоколу безпеки WPA3 Наступник широко відомого протоколу безпеки WPA2, новий протокол WPA3 спрощує використання засобів безпеки в мережі Wi-Fi і додає ще один рівень захисту комп’ютера від зовнішніх атак. Компактний адаптер стандарту Wi-Fi 7 USB-BE92 Nano – дуже компактний адаптер, тому його можна постійно залишати в порту USB, не боячись загубити чи пошкодити під час переміщення з місця на місце. Три діапазони – ідеальний вибір для трансляцій USB-BE92 Nano надає гнучкість підключення й підвищує швидкість передачі даних у середовищах із високою концентрацією користувачів. Завдяки новому діапазону 6 ГГц зменшуються інтерференція сигналів, що забезпечує безперебійну передачу даних і мінімальні затримки. Технологія Smart Connect з підтримкою трьох діапазонів покращує продуктивність, інтелектуально призначаючи пристроям найкращий з доступних діапазонів, забезпечуючи більший радіус дії та надійне з'єднання без необхідності перепідключення вручну.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 762 грн.

WiFi-адаптер ASUS USB-BE92 nano BE6500, USB (90IG09H0-MO0B00) 90IG09H0-MO0B00

Миттєвий апгрейд на Wi-Fi 7 Стандарт Wi-Fi 7 забезпечує ефективне з’єднання великої кількості персональних пристроїв і пристр... щеоїв Інтернету речей. З адаптером USB-BE92 Nano ваш ноутбук або ПК миттєво отримає доступ до розширених можливостей Wi-Fi 7. Plug and Play Завдяки принципу Plug and Play, пристрій легко та без проблем підключається до комп’ютера без інсталяції додаткових драйверів. USB-BE92 Nano ідеально підходить для дому, офісу й подорожей, гарантуючи надійну та безперебійну роботу. Підтримка протоколу безпеки WPA3 Наступник широко відомого протоколу безпеки WPA2, новий протокол WPA3 спрощує використання засобів безпеки в мережі Wi-Fi і додає ще один рівень захисту комп’ютера від зовнішніх атак. Компактний адаптер стандарту Wi-Fi 7 USB-BE92 Nano – дуже компактний адаптер, тому його можна постійно залишати в порту USB, не боячись загубити чи пошкодити під час переміщення з місця на місце. Три діапазони – ідеальний вибір для трансляцій USB-BE92 Nano надає гнучкість підключення й підвищує швидкість передачі даних у середовищах із високою концентрацією користувачів. Завдяки новому діапазону 6 ГГц зменшуються інтерференція сигналів, що забезпечує безперебійну передачу даних і мінімальні затримки. Технологія Smart Connect з підтримкою трьох діапазонів покращує продуктивність, інтелектуально призначаючи пристроям найкращий з доступних діапазонів, забезпечуючи більший радіус дії та надійне з'єднання без необхідності перепідключення вручну.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 918 грн.

Мережева карта Wi-Fi ASUS USB-BE92 nano (90IG09H0-MO0B00) 90IG09H0-MO0B00

+ 73 балів ITbox, 2882+2882+688 Mbps (6/5/2.4 GHz), 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, USB 2.0
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 789 грн.

WiFi адаптер ASUS USB-BE92 nano BE6500, USB 90IG09H0-MO0B00

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
4 156 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus USB-BE92 Nano

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна