Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   Asus

Wi-Fi-адаптер Asus USB-N10 NANO

Фото - Wi-Fi адаптер Asus USB-N10 NANO
Відео 6Фото 8
Asus USB-N10 NANO
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Антени і сигнал:1 антен(и), незнімні

Доступний надкомпактний Wi-Fi-адаптер класу N150 з інтерфейсом підключення USB 2.0 для ноутбуків, персональних комп'ютерів і HTPC-систем. Позиціонується як продукт базової цінової категорії для роботи в бездротових мережах стандарту 802.11 b/g/n. Виконаний у міцному і компактному корпусі. Надійно фіксується в USB-роз'ємі, тому його можна залишити підключеним до ноутбука у ситуаціях, коли потрібно сховати гаджет в сумку або рюкзак.

Підтримує програмний режим точки доступу для підключення інших бездротових пристроїв до бездротової мережі. Передбачена можливість управління пріоритетами кожного з таких Wi-Fi підключення. Wi-Fi адаптер Asus USB-N10 NANO обладнаний однією MIFA-антеною, що забезпечує підвищену стабільність з'єднань і розширений радіус дії. Заявлена теоретична швидкість передачі даних досягає 150 Мбіт/с. Цього достатньо для комфортного серфінгу, чіткої роботи web-додатків і хмарних сервісів, перегляд потокового відео HD-якості і безпроблемного онлайн-геймінгу.

Всі характеристики
Характеристики USB-N10 NANO
Колір
Тип пристроюWi-Fi адаптер
Інтерфейс підключенняUSB-A 2.0
Вхід даних (WAN-port)Wi-Fi
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n) / до 150 Мбіт/с /
Частотний діапазон2.4 ГГц
Антена і передавач
Wi-Fi антен1 шт.
Тип антенвнутрішня
Антен на 2.4 ГГц1 шт.
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
Інше
Габарити15x17x7 мм
Вага2 г
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus USB-N10 NANO

Усі ціни 47 →

Бездротовий адаптер Asus USB-N10 Nano B1 (90IG05E0-MO0R00)

Ультрапортативний дизайн Адаптер USB-N10 виконаний у міцному та компактному корпусі. Він надійно фіксується в роз'ємі USB, то... щему ви можете залишити адаптер підключеним до ноутбука, навіть коли вам знадобиться заховати ноутбук у сумку. Програмна точка доступу Адаптер може використовуватися в якості точки доступу для підключення інших бездротових пристроїв до Інтернету. Існує можливість керувати пріоритетами кожного підключення для оптимізації роботи бездротової мережі. Стандарт N – високошвидкісне з'єднання ASUS USB-N10 NANO – новий компактний бездротовий адаптер, який забезпечує значно більшу швидкість передачі даних у порівнянні з пристроями на базі стандарту 802.11g. У ньому використовується найкраща в своєму класі MIFA-антена (зигзагоподібна перевернута F-антена), що гарантує стабільне з'єднання й розширений радіус дії для надійної передачі HD-відео та інших потокових даних у бездротовій мережі. Крім підтримки високошвидкісного стандарту 802.11n, адаптер забезпечує зворотну сумісність із пристроями, що працюють на базі стандартів 802.11g і 802.11b. Підтримка будь-якої ОС – Windows, Mac OS і Linux USB-N10 NANO підтримує різноманітні операційні системи, пропонуючи користувачеві свободу вибору будь-якої з популярних ОС: Windows, Linux, Mac OS, в тому числі нової Windows 8.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
475 грн.

Asus Мережевий адаптер Asus USB-N10 NANO Black NANO

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
549 грн.

Мережева карта Wi-Fi ASUS USB-N10 Nano (90IG05E0-MO0R00) 90IG05E0-MO0R00

+ 12 балів ITbox, до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
469 грн.

WiFi-адаптер ASUS USB-N10nano N150 USB2.0 nano 90IG05E0-MO0R00

Дизайн Nano Size, підключи і забудь USB-N10 Nano з дизайном нанорозміру дозволяє вам підключити його і забути про нього будь-... щеде. Він може залишатися підключеним до ноутбука. USB-N10 Nano з позолоченим дизайном інтерфейсів, крім того, що стильніший і модніший, міцніший і в цілому менш схильний до пошкоджень! Швидкісна передача 150 Мбіт/с ASUS USB-N10 Nano забезпечує кращу продуктивність бездротового зв'язку для вашого ПК, ніж застаріла технологія бездротового зв'язку 802.11g. Двосторонній зв'язок зі швидкістю 150 Мбіт/с забезпечує безкоштовне та стабільне бездротове з'єднання. Високоякісні відео та голоси без будь-яких збоїв або пауз. 802.11n не тільки пропонує достатню пропускну спроможність і радіус дії, але й сумісний з мережами 11g і 11b. Підтримка кількох ОС – Windows, Mac і Linux USB-N10 Nano дозволяє легко користуватися бездротовою мережею на платформі змінної ОС. Він сумісний з більшістю операційних систем, таких як Windows, Linux, Mac і навіть найновіша Windows 10.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
510 грн.

ASUS USB-N10 Wi-Fi адаптер USB-N10 Nano

ASUS USB-N10 Nano – новий компактний бездротовий адаптер, який забезпечує значно більшу швидкість передачі даних у порівнянн... щеі з пристроями на базі стандарту 802.11g. У ньому використовується найкраща у своєму класі MIFA-антена (зигзагоподібна перевернута F-антена), що гарантує стабільне з'єднання та розширений радіус дії для надійної передачі HD-відео та інших потокових даних у бездротовій
Ntools.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
498 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus USB-N10 NANO

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Wi-Fi адаптер Asus USB-N10 NANO відзначається своєю компактністю, що є його основною перевагою. Проте, користувачі відзначають проблеми з програмним забезпеченням, яке може зависати під час встановлення на Windows 10. Хоча заявлена швидкість становить 150 Мбіт/с, на практиці вона значно нижча, досягаючи лише 4-6 Мбіт/с. Цей адаптер підходить для інтернет-серфінгу, але не для повноцінного обміну даними між комп'ютерами, оскільки відтворення медіа може бути нестабільним.
Переваги

Мінуси

9
11
4
10
звичайна модель, нічого особливого
19 січня 2017
Заявлені 150 Мбіт/с - трохи більше, ніж маркетинг. Насправді видає трохи більше 4-6 Мбіт/с. Для інтернет-серфінгу згодиться, для повноцінного зв'язку між двома комп'ютерами у квартирі – ні (програвання фільмів і навіть мп3 з диска сусіднього комп'ютера "заїдатиме").
Компактний.
Відворотнійший софт (як на прикладеному диску, так само і на сайті Asus: утиліта налаштувань висне прямо в процесі установки на Windows 10), низька швидкість.
користуюся Asus USB-N10 NANO кілька місяців
Показано 1 з 38 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди