Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Axor

Змішувач Axor Starck 10820000

Фото - Змішувач Axor Starck 10820000
Axor Starck 10820000
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формадугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний / кут повороту 360° /
Глибина струменя270 мм
Висота струменя244 мм
Характеристики
Функції та можливостізворотний клапан
Запірний клапанкерамічний
Витрата води9.5 л/хв
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Діаметр отворів для встановлення34 мм
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
Висота змішувача656 мм
Дата додавання на E-Katalogчервень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.

Купити Axor Starck 10820000

Усі ціни 8 →

Axor Axor Starck Semi-Pro 10820000

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
56 340 грн.

Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом HANSGROHE AXOR Starck хром латунь 10820000

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
47 301 грн.

AXOR Starck 240 Semi-Pro 10820000 хром

AXOR Starck 240 Semi-Pro 10820000, хром — преміальний кухонний змішувач у професійному стилі з високим дугоподібним гнучким в... щеиливом. Лаконічна форма, джойстикове керування та блискуче хромоване покриття роблять модель виразним акцентом для сучасної кухні. Зона комфорту ComfortZone 240 забезпечує зручну висоту для миття посуду та наповнення містких ємностей. Поворот виливу на 360° дає більше свободи
Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
57 757 грн.

Змішувач для кухні Axor STARCK 240 мм, хром 10820000

Змішувач для кухні Axor STARCK 240 мм, хром пропонуємо можливість підібрати та придбати від бренду Axor у онлайн каталозі опа... щелення Teploradost Наші консультанти нададуть для вас вигідні компоненти напишіть нам на електронну пошту або дзвоніть за телефоном (067) 478-51-55. Також, замовляй змішувачі від популярних брендів - тільки у нас. Якщо залишилися будь-які питання по товару Змішувач для кухні Axor STARCK 240 мм, хром можете уточнити необхідну інформацію у нас. Каталог Teploradost.com.ua реалізує постачання у міста як: Вінниця, Житомир, Вінниця , а також ін. куточки України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
50 826 грн.

Axor Змішувач для кухні AXOR Starck 240 Semi-Pro, хром (10820000)

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Axor Starck 10820000

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Starck 10820000:
• Підходить для роботи з проточним водонагрівачем