Классическая гитара Bandes CG-851C
Фото 3 |
Bandes CG-851C
Тип:классическая
Размер:4/4
Дека:липа
Нижняя дека:липа
Гриф:клен, 19 ладов(а)
Обечайка:липа
Накладка грифа:клен
Все характеристики
Характеристики CG-851C
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bandes 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bandes.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bandes CG-851C
Все цены 66 →Гітара акустична Bandes СG 851С RD 39 (Чорно-червона) | 2 793 грн. |
Набір гітара акустична BANDES CG 851С N + чохол (Натурального кольору) | 3 199 грн. |
Набір гітара акустична BANDES CG 851С BK + стійка (Чорного кольору) | 3 136 грн. |
Набір акустична гітара BANDES CG 851С GL 4/4 + стійка (Зеленого кольору) | 3 136 грн. |
Набір гітара акустична BANDES CG 851С RD 4/4 + чохол (Червоного кольору) | 3 136 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →