Панель виклику BAS-IP AV-04FD
![]() |
BAS-IP AV-04FD |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAS-IP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAS-IP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAS-IP AV-04FD
Усі ціни 18 →IP виклична панель Bas-IP AV-04FD Silver | 11 000 грн. | ![]() |
IP-виклична панель 1 Мп Bas-IP AV-04FD Silver AV-04FDS | 9 920 грн. |
| 9 824 грн. |
IP панель виклику Bas-IP AV-04FD silver | 10 975 грн. |
| 11 999 грн. | ![]() |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →