Powerbank BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000
Видео 2Фото 12 |
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 |
|
Как выбрать повербанк: советы, рекомендации и полезные лайфхакиПодробный гайд по выбору PowerBank-аккумулятора для разных целей применения
Вопрос-ответ: все что вы хотели узнать про повербанки10 распространенных вопросов по рубрике внешних аккумуляторов и развернутые ответы на них
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BASEUS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000
Все цены 27 →Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Pro Digital 10000mAh 22.5W Black (PPBD04 | 1 029 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Pro Digital Display | 1 044 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Pro Digital Display 2 | 1 044 грн. |
Батарея універсальна Baseus Bipow Pro 10000mAh 22.5W Violet (PPBD040005) P | 1 062 грн. |
Повербанк Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000 mAh 22.5W Bla | 867 грн. |
eще 20 предложений
Найкращий павербанк з компактних моделей, обрав саме цього "малюка" для живлення wifi роутера та абоненського терміналу, а також для заряджання свого redmi note7. Це нова модель від BASEUS яка має кращу батарею, яка має перевагу в компактності та має легшу вагою ніж в інших моделях, але обєм той самий, хто уважний це помітить в характеристиках. Павербанк має високоякісні позолочені, або латунні розєми, потужності павербанка вистачить на всі потреби, він дуже зручний, без зайвих розємів, це крута річ на кожен день. Компактність, потужність, швидка зарядка, нова покращена модель, супер зручна форма, не велика вага 360гр. Одна деталь, якщо заряджати його простою зарядкою то ствате наніч і вранці буде 100%, а якщо маєте швидку зарядку то буде нормально заряджатись. Oleksandr Bedrenko: пользуюсь BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000
Цены на BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 | от 749 грн. | 31 предложение | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 | от 789 грн. | 31 предложение | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 | от 599 грн. | 98 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →