Массажная накидка Bass Polska BH 12851
Фото 3 |
Bass Polska BH 12851 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bass Polska BH 12851
Масажна накидка з функцією підігріву і дистанційним керуванням Bass Polska | 1 690 грн. |
Масажний килимок з функцією підігріву і дистанційним керуванням Bass Polsk | 1 712 грн. |
Масажний килимок Bass Polska BH 12851 з функцією підігріву і дистанційним | 1 791 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →