Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Bestway

Надувний басейн Bestway 52239

Фото - Надувний басейн Bestway 52239
Bestway 52239
Колір
Форма
кругла
Матеріал
вініл
Розміри
91х91х6 см
Висота бортів
6 см
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 52239

Усі ціни 10 →

Басейн дитячий Bestway (52239) з аркою та іграшками 91 х 56 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
829 грн.

Дитячий надувний басейн ігровий комплекс для купання та ігор для дітей 91х56 см 156 л RL 52239

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bubbles З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
711 грн.

Дитячий надувний центр Bestway Веселка (52239)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MerryKidos З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
882 грн.

Дитячий надувний басейн BW 52239 з аркою та іграшками

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 085 грн.

Ігровий центр-басейн надувний Bestway Радуга 94x56см (52239)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EN SERIO! З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
925 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 52239