Надувний басейн Intex 28130
Відео 1Фото 2 |
Intex 28130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 28130
Усі ціни 46 →Надувний басейн Easy Set Intex 28130 366х76 см - блакитний INT-28130 | 3 409 грн. |
Бассейн семейный Intex Easy Set (28130) | 2 439 грн. |
Надувний басейн Easy Set Intex 28130 366х76 см - блакитний INT-28130 | 2 964 грн. |
Надувний басейн Intex 28130 - 5, 366 х 76 см (3 785 л/год, підстилка, тент | 5 709 грн. |
Басейн сімейний Intex Easy Set 28130 (96392) | 3 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →