Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57482

Фото - Надувний басейн Intex 57482
Відео 1Фото 4
Intex 57482
Колір
Форма
овальна
Об'єм
238 л / при 80% наповненні /
Матеріал
вініл
Розміри
163х107х46 см
Висота бортів
46 см
Вага
2.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57482

Усі ціни 61 →

Басейн Intex Китеня (57482), 163 х 107 х 46 см

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
955 грн.

Intex 57482

Надувний басейн із принтом Intex 57482 Мої морські друзі призначений для купання та ігор малюків віком від 3 років. Цей басей... щен не тільки доставить море задоволення й дітям, і дорослим, а й прикрасить ділянку Вашого заміського будинку. Внизу є спеціальний клапан для швидкого та зручного зливання води.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
965 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57482 «Морські друзі», 163 х 107 х 46 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
825 грн.

Надувний овальний басейн Кит (57482) 57482

Цей надувний овальний басейн має комфортне надувне дно і м'які надувні борти, що сприяє підвищенню рівня безпеки для дитини.... щеУ басейні одночасно можуть знаходитися декілька відпочиваючих. Басейн забезпечений спеціальним клапаном для швидкого спуску води. Ємкість басейну при 80%-му наповненні складає 238 літрів. Матеріал: високоякісний вініл. Також у комплект входить ремкомплект.
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 099 грн.

Басейн Intex Китенок, 57482

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
986 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57482

Додати відгук
Відеоогляди