Надувний басейн Intex 57422
Відео 1Фото 2 |
Intex 57422 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57422
Усі ціни 67 →Дитячий надувний басейн Intex 57422-3 «Кольори заходу сонця», 147 х 33 см, | 1 009 грн. |
Басейн надувний INTEX Веселка (57422) 57422 | 689 грн. |
Басейн Intex 147х33 см (57422) | 629 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57422 «Кольори заходу сонця», 147 х 33 см | 410 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57422-1 «Кольори заходу сонця», 147 х 33 см, | 489 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості надувного басейну Intex 57422:
- Надувне дно
РекомендуємоПорівняти в таблиці →