Надувний басейн Bestway 54005
Фото 3 |
Bestway 54005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 54005
Басейн сімейний Bestway, 2 кільця, 201х150х51 см, (54005) | 1 251 грн. |
Надувний басейн Bestway 54005 (201х150х51 см) | 1 265 грн. |
Надувний дитячий басейн Bestway 54005) 201 x 150 x 51см | 1 175 грн. |
Дитячий надувний басейн Bestway 54005, 201 х 150 х 51 см | 1 259 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →