Надувний басейн Intex 58446
Intex 58446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58446
Усі ціни 46 →Дитячий надувний басейн Intex 58446 (25720) | 544 грн. |
Дитячий басейн Intex 58446 | 544 грн. |
Дитячий басейн Intex 58446 | 472 грн. |
Басейн INTEX Кришталевий (58446) 58446 | 679 грн. |
Intex 58446 Blue дитячий 481 л | 569 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
16 лютого 2018, 11:38
Будет ли мешать рост ? #
Девочкам по 13 лет , их рост составляет 160см
Хочу поинтересоваться , влезут ли они туда ? И стоит мне его покупать
РекомендуємоПорівняти в таблиці →