Надувний басейн Intex 58448
Фото 3 |
Intex 58448 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58448
Усі ціни 50 →Intex 58448 | 759 грн. |
Басейн «Кавун» Intex (58448) надувний дитячий | 800 грн. |
Басейн надувний Intex "Кавун" 168х38 см (58448) | 759 грн. |
Дитячий басейн Intex Кавун діаметр 168 см, 581 л (58448) | 709 грн. |
Дитячий надувний басейн Кавун 58448 з ремкомплектом | 941 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →