Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Bestway

Надувний басейн Bestway 57392

Фото - Надувний басейн Bestway 57392
Фото 7
Bestway 57392
Колір
Форма
кругла
Об'єм
940 л
Матеріал
тришаровий ПВХ
Розміри
183х183х51 см
Висота бортів
51 см
Вага
3 кг
Офіційний сайт
bestwaycorp.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 57392

Усі ціни 9 →

Надувний басейн Bestway 57392, 183 х 51 см (басейн)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
899 грн.

Каркасний басейн Bestway Fast Set 183 x 51 см 940 л (6941607367148)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 168 грн.

Дитячий надувний басейн із зливним клапаном Bestway 57392, 183х51см, 940 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Ангелішкашоп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 110 грн.

Басейн сімейний Bestway надувний, 183х51 см, (57392)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Torg Landiya З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 211 грн.

Надувний сімейний басейн (BW 57392)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Firstsale З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 172 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Bestway 57392