Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 56424

Фото - Каркасний басейн Bestway 56424
Bestway 56424
Колір
Об'єм
5.7 м³
Фільтр
картриджний
1249 л/год
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
400x2111x81 см
Вага
34.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 56424

Усі ціни 28 →

Басейн каркасний Bestway Steel Pro 400x211x81 см (56424) 84265019

Спеціальні пропозиції: Розпродаж; Бренд: Bestway; Форма: Прямокутна; Колір: Синій; Комплектація: Дитячий каркасний басейн ;Фі... щельтраційна установка;Картридж для фільтрів.; Країна виробництва: Китай; Матеріал: Полівінілхлорид (ПВХ); Об'єм, л: 5700; Ширина, см: 211; Технічна документація: Технічний опис; Тип: Каркасний; Вага, кг: 29.2
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 799 грн.

Басейн каркасний Bestway 56424

Басейн каркасний Bestway 56424 Басейн каркасний Bestway 56424 - це чудовий вибір для створення власної зони відпочинку на ваш... щеій ділянці. Цей басейн відзначається своїми значними розмірами і високою якістю матеріалів, що забезпечують надійність і довговічність. Басейн ідеально підходить для великих компаній та сімейних розваг у спекотні літні дні. Особливості Басейн каркасний Bestway 56424 має наступні особливості: Розміри: 400 x 211 x 81 см, що дозволяє комфортно розмістити декілька осіб одночасно. Каркасна конструкція: виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечують стійкість та надійність. Легка установка: збирається без використання спеціальних інструментів і займає мінімум часу. Стійкість до ультрафіолету: матеріали басейну стійкі до впливу сонячних променів, що гарантує тривалий термін експлуатації. Технічні характеристики Параметр Значення Модель Bestway 56424 Розміри 400 x 211 x 81 см Тип конструкції Каркасний Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 715 грн.

Каркасний басейн Bestway 56424 (400х211х81 см) з картриджним фільтром IN-56424

Простий та зручний басейн Bestway 56424 серії Steel Pro – це відмінний варіант басейну, розрахований на купання сім'ї з 3-5 о... щесіб, з дітьми віком від 4 років. Чаша басейну виконана із тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність та довговічність усієї конструкції. У комплекті з басейном поставляється фільтраційна установка, яка гарантує
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
9 970 грн.

Басейн каркасний Bestway 56424

Басейн каркасний Bestway 56424 — просторий сезонний басейн 400×211×81 см для сімейного та групового відпочинку, який поєднує... щеміцну металеву раму та зносостійкий ПВХ із УФ-захистом. Велика чаша дозволяє комфортно купатися кільком дорослим або дорослим з дітьми, забезпечуючи зону для плавання та ігор; каркасні труби дають рівномірну опору та стійкість по периметру. Монтаж простий і не
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 711 грн.

Басейн каркасний Steel Pro BESTWAY 56424 400Х211Х81 см, фільтр-насос

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
8 571 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 56424

Відеоогляди