Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ліхтарики   /   Bo-Camp

Ліхтарик Bo-Camp Flux (5818895)

Фото - Ліхтарик Bo-Camp Flux
Bo-Camp Flux
Колір
Типтуристичний (світло 360°)
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Колірна температураденне світло
Піковий світловий потік180 лм
Плавне регулювання яскравості
Живлення
Джерело живлення3xAA
Час роботи (режим Low)65 год.
Інше
Крюк для підвішування
Матеріал корпусапластик
Довжина16 см
Вага220 г
Офіційний сайтbo-camp.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2023
Маркування виробника
5818895

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bo-Camp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bo-Camp.

Купити Bo-Camp Flux

Усі ціни 19 →

Bo-Camp DAS301476

Ліхтар Bo-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black/Anthracite (5818895) (DAS301476) - це ідеальний супутник для любителів при... щероди, які шукають поєднання потужності, зручності та довговічності. Цей кемпінговий ліхтар, завдяки своїм технічним характеристикам, стане незамінним аксесуаром під час вечірнього відпочинку в кемпінгу або на природі. Потужні SMD LED світлодіоди забезпечують яскравість до 180 люмен, що дозволяє освітлювати простір на відстань до 18 метрів. Це створює комфортну та затишну атмосферу, ідеальну для вечірніх посиденьок біля вогнища або у вашій палатці. Ліхтар має два режими яскравості — максимальний та мінімальний, що дозволяє користувачу підбирати оптимальний рівень світла для різних ситуацій. Однією з важливих переваг ліхтаря Bo-Camp Flux є його вологонепроникність згідно стандарту IPX4. Це означає, що він не піддається впливу дощу або випадкових водяних бризок, що може бути вкрай важливим в непередбачуваних погодних умовах. Тому, незалежно від погодних умов, ви можете бути впевнені у функціональності та надійності вашого ліхтаря. Корпус виконаний із пластику високої якості, що гарантує довговічність та стійкість до ударів і подряпин. Завдяки стильному темно-сірому кольору, ліхтар виглядає сучасно та органічно вписується в зовнішній вигляд будь-якого кемпінгового обладнання. Це додатково підкреслює його естетичну привабливість. Легкість і компактність — ще одні з ключових якостей цього ліхтаря. Важачи лише 220 грамів і маючи довжину 165 мм, він легко поміщається у рюкзак або інше туристичне спорядження, не займаючи зайвого місця. Зручна ручка робить транспортування ліхтаря ще простішим. Завдяки плоскій основі, його можна легко встановити на рівну поверхню, забезпечуючи оптимальний розподіл світла. Крім того, ви можете підвісити ліхтар для рівномірного освітлення табору. Енергоспоживання Bo-Camp Flux забезпечується трьома батарейками типу AA, що надають ліхтарю довготривалу автономність: до 65 годин у мінімальному режимі, та 20 годин — у максимальному. Це забезпечує тривалий час роботи навіть під час довгих подорожей. Простота заміни батарейок або можливість використання акумуляторів роблять цей ліхтар зручним і економічно вигідним вибором для будь-якого походу. Обравши Bo-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black/Anthracite, ви отримаєте надійний, стильний та функціональний пристрій, здатний задовольнити навіть найвибагливіші потреби. Він стане вашим вірним супутником у будь-яких пригодах, відкриваючи нові горизонти і надаючи вам впевненості у тому, що навіть у найтемнішу ніч вас оточуватиме світло високої якості від Bo-Camp.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 144 грн.

Bo-Camp Flux High Power LED (3xAA) Black/Anthracite (DAS301476)

Ліхтарик Bo-Camp Flux High Power LED (3xAA) Black/Anthracite (DAS301476)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
1 427 грн.

Ліхтар Bo-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black/Anthracite (5818895) (DAS301476) DAS301476

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 373 грн.

Ліхтар Bo-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black/Anthracite (5818895) (DAS301476) DAS301476

Тип - кемпінговий, джерело світла - LED, SMD, дальність світлового потоку - 18 м, батарейки, яскравість - 180 люмен, елементи... щеживлення - батарейки, вага - 220 г
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 100 грн.

Ліхтар кемпінговий Bo-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black/Anthracite (5818895)

Плавне регулювання яскравості та значний, як для кемпінгового ліхтаря, світловий потік - ось головні відмінні риси ліхтаря Bo... ще-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black/Anthracite. Це найбільш потужний кемпінговий ліхтар зі змінними елементами живлення в лінійці продукції Bo-Camp. Він забезпечує приємне, комфортне для очей, рівне освітленню з теплим відтінком завдяки світлодіодам високої потужності і
Clever-market.com.uaЗ нами 1 рік
(Одеса)
Поскаржитись
1 212 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Bo-Camp Flux

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна