Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Bonro

Комп'ютерне крісло Bonro B-487

Фото - Комп'ютерне крісло Bonro B-487
Відео 2Фото 12
Bonro B-487
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки39 см
Розміри сидіння (ШхГ)44x40 см
Висота сидіння45 - 55 см
Вага6 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмпіастра
Регулювання
Висота сидіння
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкипластик
Матеріал основиметал
Дата додавання на E-Katalogчервень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.

Купити Bonro B-487

Усі ціни 78 →

Крісло Bonro B- 487 на колесах біле з чорним сидінням 42300042

Крісло Bonro B- 487 Функціональне обертове крісло з даної колекції підійде для будь-якого інтер'єру. Ідеально профільоване... щесидіння можна регулювати по висоті. Обертове крісло Bonro ідеально підходить для будинку, студії та офісу. Чудовий комфорт сидіння задовольнить найвибагливіших користувачів. Особливості : Спинка виконана з міцного пластику. Зручне велике сидіння з екошкіра
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
1 072 грн.

Крісло для кухні Bonro B-487 з екошкіри на ніжках до 120 кг з м'яким сидінням Чорне (117-76-40070005)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 209 грн.

Крісло Bonro B- 487 на колесах біле 42300041

Крісло Bonro B- 487 Функціональне обертове крісло з даної колекції підійде для будь-якого інтер'єру. Ідеально профільоване... щесидіння можна регулювати по висоті. Обертове крісло Bonro ідеально підходить для будинку, студії та офісу. Чудовий комфорт сидіння задовольнить найвибагливіших користувачів. Особливості: Спинка виконана з міцного пластику. Зручне велике сидіння з екошкіра
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
1 059 грн.

Крісло Bonro B- 487 на колесах чорне 42300040

Крісло Bonro B- 487 Функціональне обертове крісло з даної колекції підійде для будь-якого інтер'єру. Ідеально профільоване... щесидіння можна регулювати по висоті. Обертове крісло Bonro ідеально підходить для будинку, студії та офісу. Чудовий комфорт сидіння задовольнить найвибагливіших користувачів. Особливості : Спинка виконана з міцного пластику. Зручне велике сидіння з екошкіра
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
1 034 грн.

Крісло для кухні Bonro B-487 чорне 40070005

Крісло Bonro B-487 - зручний і елегантний стілець з м'яким сидінням буде прекрасною складовою будь-якої обідньої, вітальні... щеабо офісної групи. Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні або офісі. Такий стілець зробить атмосферу приміщення більш піднесеної, світлої і гармонійною. Зручний і стильний стілець втілює в собі найкращі якості, які
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
880 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Bonro B-487

Відеоогляди