Дождеватель Bradas ECO-1030
Bradas ECO-1030 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bradas 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bradas.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas ECO-1030
Зрошувач обертовий Bradas BLACK LINE з 3-ма регульованими ріжками ECO-1030 | 227 грн. |
Зрошувач обертовий з 3-ма регульованими ріжками, BLACK LINE, ECO-1030 | 327 грн. |
Зрошувач, що обертається з трьома ріжками BRADAS ECO LINE (ECO-1030) | 205 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas BLACK LINE з 3-ма регульованими ріжками ECO-1030 | 227 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas з 8 режимами, BLACK LINE (ECO-1030) | 228 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →